Üye İşlemleri

Anket

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?
66 kişi tarafından oylandı.


ZİYARETÇİ DEFTERİ


MUSTAFA AKARSLAN tarafından 29 Mayıs 2015 Cuma günü yazıldı
Bir iki derken üç yılı arkada bıraktık kendi adıma devamının daha güzel gelmesini diliyorum.
Medine FIRTINA tarafından 21 Haziran 2012 Perşembe günü yazıldı
Sevgili Akbelenliler nihayet dernek kurma birlik beraberlik oluşturma düşüncemiz gerçekleşiyor. Bundan eminim İstanbul!da yaşayan tüm Akbelenliler memnundur. Gerek dernek kurma çalışmalarında gerekse piknik organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca Osman Güleçin ve İsa abinin düşncelerine de katılıyorum. Birlikten kuvvet doğar
ömer . tarafından 10 Haziran 2012 Pazar günü yazıldı
Bir Yusuf çavuş torunu olarak organizasyon ve başarı için azim sabır ve teşkilatlanma en sonundada özveri diyorum,inşallah hayırlı olur..Saygılarımla ÖMER ÇAKMAK GÜRSELTURİZM GEBZE OFİSTE PROJE LİDERİ,
İSA ÖZALP tarafından 10 Mart 2012 Cumartesi günü yazıldı
DEĞERLİ AKBELENLİLER DERNEK KURMA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILI OLMAK HEP BİRLİKTE BİR ARADA OLMAK İÇİN HEPİMİZ EL ELE VERİP GAYRET GÖSTERMEMİZ GEREKMEKTEDİR.
osman güleç tarafından 9 Mart 2012 Cuma günü yazıldı
Değerli Akbelenliler, kendini doğduğu topraklara özlem duyanlar, koskoca akbelen çevre köyler kadar olamıyor. en beğenmediğimiz küşümsediğimiz köylerin bile derneği var bizim neden olmuyor. dernek işi gönül işi gönül işleri birbirimiz gözleyerek girilmez. gönlünden koparsa girersiniz. bu iş için gönül koyacak akbelenli arıyoruz. birbirimize bakacak nasıl olsa olmaz diyecek akbelenli istemiyoruz. bu uğurda binaya bir tuğla koyacak insanlar lazım çalışanı izleyip bakacak insan değil..

Adınız :  
Soyadınız :  
Email Adresiniz    
Mesajınız  
 

Bu sayfa 5937 kez incelendi.
Tokat Akbelen Beldesi Kültür ve Dayanışma Derneği 2015. Her hakkı saklıdır. Sitedeki içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır. Sitedeki içeriklerin eklenmesi ve yönetimi dernek yönetimi tarafından yapılmaktadır.